Wolfteam İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:wolfteam indir full,wolfteam hile indir gezginler,wolfteam indir gezginler türkçe bedava,wolfteam indir gezginler son sürüm,aeria games wolfteam indir gezginler,wolfteam indir joygame,wolfteam indir tamindir

Wolfteam

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA’ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.

“Epoxyn” adlı yeni ilacını, DNA’ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan “Anti-Epoxyn”i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, “WolfTeam” yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve “Anti-Epoxyn”e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. “Yabancı Lejyonlar” kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.

“WolfTeam”’in kuruluş amacı, Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir savaş örgütü haline gelmekti.

“WolfTeam”in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Wolfteam

Her “WolfTeam”in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, “WolfTeam” savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn’in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.

Bir gün, yedi “WolfTeam” üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien’in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm “WolfTeam” üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.

“WolfTeam” üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu’nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

Kurtlar 

İnsan üstü hamleler ve muhteşem bir macera!

Tırman! Hızla koş! Onlar insandan kurda dönmüş yaratıklar!

Çok fazla kurşun yiyip ölmeyip insanları keskin pençeleri ile öldürüyorlar.

Bir kere dönüşüm yaşadıktan sonra çeşitli yakın dövüş taktikleri ile savaşıyorlar ve insanüstü performans gösteriyorlar.

Savaş alanında kurtların varlığı savaş durumunu değiştiren bir oluşumdur.

Wolfteam

Oyun içerisinde Kurt’a ne zaman dönüşeceğinizi kendiniz belirlersiniz. Bu nedenle oyun içerisinde, karanlıkta ne zaman büyük yaratıklarla karşılacağınızı önceden bilememek çok korkunç olacak. Oyunun ana teması insanlar ve kurtlar arasındaki savaş; ve bu savaş sırasındaki ölme ve öldürme mücadelisinde var olan insanların; ihtişamla gelen kurtlara karşı ölüm-kalım oyunudur.

İnsanlar birlik içinde hareket edecek ve hayatta kalmak için mücadele gösterecekler, bu zamanda ise Kurtlar insanların dikkatini sessizlik içinde bozacaklar. Kurtlar insanları yalnızca elleri ile öldürme yetisine sahipler. Ancak, mutasyon sırasında mutasyona uğrayan karakterin özellikleri birbirinden değişiklik gösterebilir. Orijinal kurt kabiliyetlerinin üstüne yeni yetenekler edinme şansına sahipsiniz.

Bir başka deyişle kurda dönüşüm, yeni savaş taktikleri ve tabiat üstü yetenekleri kullanmanıza olanak sağlayacak.

Wolfteam

Silahlar

Görevler esnasında çeşitli silahları kullanma hakkına sahipsiniz.

WolfTeam çeşitli silahları kullanma seçeneğini size bırakıyor.

Eski yıllardan kalma tarihi geçmiş silahların yanında, modern silahlar ve ileri teknoloji aygıtları ile savaşabilirsiniz. Her silahın kendine özgü kabiliyetleri vardır. WP ekipman sistemi, size daha önceden yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak. Bu yeni sistem sizi yıkım harekatının dünyası ile tanıştırmaya geliyor.

Hasar verme oranları; menzilinize ve ateş edilen mühimmatın kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Bir başka ilgi çekici seçeneğiniz kendi silahınızı kendi tarzınızı kullanarak oluşturmaktır. WolfTeam ayrıca özel bazı haritalarda tek bir oyuncu tarafından bitirilemeyen, 2 veya 3 oyuncunun dayanışmasını zorunlu hale getiren bir yapıya sahip.

Softnyx firmasının ürettiği ücretsiz multiplayer oyunlardan biri olan Wolfteam Online, first person shooter oyun severler için kıyasıya mücadele içerir.

Online maceraya bir an önce sende katılmak için WolfTeam Online Client’ını bilgisayarına indir.

Tarafını seç! Wolf team fps oyunu sana kurt adamlar yada insanlar tarafında bulunma seçimini veriyor. Wofteam oyununda iki tarafın da kendine özgü ozellikleri var.

WolfTeam’i oynamak için sisteminizde DirectX 9.0 veya daha üstü kurulu olmalıdır.

Ülkemizde çok sevilen ve oynanan Wolfteam, çok oyunculu nir FPS oyunudur. Wolfteam’i arkadaşlarınızla birlikte veya onlara karşı oynayabilirsiniz. Oynaması bedava bir oyundur. İsterseniz ilk olarak Wolfteam‘in hikayesine değinelim.

İnsanların sağlık düzeylerini iyileştirmek için yapılan bir araştırma sırasında çok ilginç bir bulguya rastlanır. Buna göre, bazı özel insanların DNA’ları urtlarınkine çok benzemekte olduğu farkedildi. İşte bu buluştan sonra olanlar oldu. Çünkü bu insanların yaşam sürelerinin nitekim kısa olduğunun anlaşılması ile, onları iyileştirmek için ilaç geliştirilmeye başlandı. Raslantı eseri yapılmak istenen ilacın tam ters özelliği olan bir ilaç yapılınca bu özel insanların kurtlara dönüştürülebileceği anlaşıldı. Bu özelliği askeri alanda kullanmak ise kaçınılmazdı.

Kurtlar, çok fazla kuşuna karşı dayanıklılar ve yakaladıkları insanları hançerleyebiliyorlar. Oyun içinde kurt şekline ne zaman dönüşeceğinize siz karar veriyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz gibi Wolfteam’in ana savaşı kurtlar ve insanlar arasında geçiyor. Kurtlar sadece pençeleri ile savaşırlarken, insanlar bir çok silahı kullanabiliyorlar. Fakat kurtlar daha dayanıklı iken insanlar daha kolay öldürülebiliyorlar. İki tarafında kendine güzel özellikleri var. İşin içine bir de yepyeni yetenekler ve karakter geliştirmeleri girince savaş tam bir yeteneğin yanında taktik savaşına da dönüşüyor. Sadece iyi bir FPS oyuncusu olmakla birlikte karakterinizi de geliştirmeyi unutmamanız lazım. Wolfteam‘de 4 farklı jenerasyon var. Ve her jenerasyonda farklı farklı karakterler mevcut. Her karakterin ise kendi özel hikayesi var. Yani oyun yapımcıları oyunun hikayesine de önem vermişler. Ayrıca oyuna acemi er olarak başlayıp askeri rütbelerle ilerleyerek generalliğe kadar yükselebiliyorsunuz.

Oyunda tamı tamına 14 farklı oyun modu var. Birinden sıkıldığınızda hemen diğerine geçebilirsiniz. Her türlü kişisel oyun zevki için farklı bir oyun modu var denilebilir. Bu kadar çok oyun modu olur da bunları oynayabileceğimiz haritalar kaç tanedir? Wolfteam‘de tam 30 farklı harita bulunuyor. Oyna oyna bitmez diyebiliriz.

Not: Oyun içerisinde Wolfteam Wall Hack veya benzeri hile programları kullanmak, hesabınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olabilir. Bu sebeple Wolfteam hile ya da hileleri gibi durumlara ilgi duymanızı önermiyoruz. Wolfteam kayıt olma işlemini gerçekleştirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz. Wolfteam Rusya üzerinde de oldukça popüler olan oyunlar arasında yer alıyor.

http://www.joygame.com/land/wolfteam/default.aspx?camp=tamindir_wolfteam

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>