Windows Live Movie Maker İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:windows live movie maker indir windows 7,windows live movie maker indir gezginler,windows live movie maker gezginler,windows live movie maker resimli anlatım,windows live movie maker kullanımı,windows live movie maker türkçe,windows live movie maker 2013,windows live movie maker tamindir

Windows Movie Maker Ekran Görüntüsü

Windows Live Movie Maker kendinize ait filmler hazırlamak için akıllara gelen ilk yazılımlardan. Microsoft tarafından üretilen Movie Maker ile video ve fotoğraflarınızdan çok özel filmler oluşturabilirsiniz.

Filmlere geçiş efektleri, yazılar eklemek gibi düzenlemeler ise programın kullanışlı araçlarıyla çok kolay. Film ve videolardan istediğiniz bölümleri kesmek veya video ve resimleri tek bir filmde birleştirmek için programı biraz karıştırmanız yeterli.

Dilerseniz Windows Live Movie Maker içerisinde bulunan temalardan seçim yaparak filminizi yapabilirsiniz. Filme özel sesler ve müzik ekleme veya varolan sesleri silme işlemi yine programla yapılabilir. Hazırladığınız filmi YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi paylaşım sitelerine doğrudan yükleyebilir, DVD‘ye veya masaüstüne kaydedebilir, mobil cihazlara gönderebilirsiniz.

2012 sürümü ile gelen yenilikler:

  • Ses dalgası görüntüleme
  • Video titreşim ve sarsıntılarını azaltma
  • Çevrim içi ses ve şarkı ekleme
  • Video etkileşimi
  • Kolay paylaşım

Windows Live Movie Maker temel olarak fotoğraf, video, müzik ve özel efektleri bir araya getirerek birkaç basit adımda göz alıcı bir sunum oluşturmanızı sağlayan basit, kullanımı kolay bir video editörü.

Windows Live Essentials paketinin bir parçası olan Windows Live Movie Maker’in, Essentials paketi yükleyicisiyle kurulması gerekiyor. Ayrıca, bu sürümün yalnız Windows Vista ve Windows 7 ile çalıştığını unutmayın.

Windows Live Movie Maker’in kullanımı inanılmaz kolay. Yapmanız gereken tek şey kullanmak istediğiniz fotoğraf ve videoları içe aktarmak, arka plan müziğini seçmek ve istiyorsanız başlıklar ve bitiş yazıları eklemek. Programın başlık çubuğunda görüntülenen ekstra düğmeler video, müzik ve metin yapılandırma ayarlarına erişim sağlıyor. Efektler söz konusu olduğunda da çok sayıda seçeneğiniz mevcut: geçiş efektleri, animasyonlar, yakınlaştırma ve kaydırma, aynı zamanda görüntülerinize hareket katacak görsel efektler.

Videonuz tamamlandığında, onu nerede kullanmayı planladığınıza bağlı olarak farklı biçim ve boyutlarda kaydedebilirsiniz: bilgisayar, yüksek tanımlı TV ekranı, mobil aygıt, anlık mesajlaşma istemcisi, vs. Windows Live Movie Maker aynı zamanda videonuzu doğrudan YouTube, Facebook, SkyDrive ve Flickr’a ekleme seçeneği de içeriyor. Tek olumsuz yanı Windows Live Movie Maker’in videoları tek bir dosya biçiminde kaydetmesi: WMV.

Windows Live Movie Maker ile en sevdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanarak hoş komposizyonlar oluşturabilecek ve bunları herkesle paylaşabileceksiniz.

Windows Movie Maker  ile ev ortamında profesyonel videolar veya sunumlar hazırlamanız mümkün.

Slayt gösterilerini ve videoları alma ve düzenleme

Fotoğrafları ve çekimleri bilgisayarınızdan veya fotoğraf makinenizden hızlıca Movie Maker’a ekleyin. Ardından istediğiniz gibi filminize hassas ayarlar yapın. İstediğiniz şeyleri taşıyabilir, hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz; her şey size bağlı.

Film müziğini düzenleme ve bir tema ekleme

Ses ve temayla filminizi geliştirin. Movie Maker geçişleri ve efektleri otomatik olarak ekler, böylece filminiz gösterişli ve profesyonel görünür.

Filminizi çevrimiçi ortamda paylaşın

Movie maker ile filminiz hazır olduğunda, Facebook, YouTube veya diğer sosyal ağ ve video paylaşım sitelerinde çevrimiçi olarak paylaşın. Ailenize ve arkadaşlarınıza kaçırmamaları için e-posta ile filminize bağlantı yollayın.

Önemli Notlar: Kurulum sırasında “Yüklemek İstediğiniz Programları Seçin” kısmından sadece Windows Live Movie Maker seçeneğini işaretleyerek sadece Windows Live Movie Maker kurulumu yapabilirsiniz.

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>