VidMasta İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:vidmasta nasıl kullanılır,film indirme programı,vidmasta gezginler,vidmasta indir,vidmasta resimli anlatım,vidmasta nasıl film indirilir,vidmasta türkçe,vidmasta 15.1 nasıl kullanılır

Image

VidMasta kullanıcıların sevdikleri filmler ya da en son TV program bölümleri hakkında bilgi edinmesini sağlayacak kolay kullanımlı bir uygulamadır.

Bunun dışında istediğiniz film ve videoları (Bootleg, TV, DVD, 720i, 720p, 1080i ve 1080p) formatlarında sadece iki tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yapmanız gereken öncelikle istediğiniz film, dizi veya videoyu aramak, ardından da ister izle butonuna tıklayarak izlemek isterseniz de indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmek. Vidmasta ile yapmanız gereken işlemler bu kadar basit.

VidMasta programı sayesinde istediğiniz film ve video dosyalarını hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Aynı zamanda en son TV programları hakkında bilgi verebilen başarılı ve kullanışlı bir programdır. Bootleg, TV, DVD, 720i, 720p, 1080i ve 1080p gibi yüksek çözünürlükte olan videoları da sadece iki tıklama ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sade ve şık arayüzü sayesinde kolay kullanım sağlar. Tek yapmanız gereken istediğiniz film, dizi veya videoyu arayarak izle butonuna tıklamak. Dilerseniz izleyin dilerseniz indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirin.

Gereksinimleri:
· Java
· İnternet bağlantısı

VidMasta Bilgileri

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VidMasta programı ile film veya en son yayınlanmış televizyon programları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kolay bir kullanıma sahip yazılım sayesinde sevdiğiniz filmler ile ilgili bilgilere ulaşabilir veya dilediğiniz film ve videoları internet üzerinden bilgisayarınıza indirerek kayıt edebilirsiniz. Program ile öncelikle indirmek istediğiniz film, dizi veya videoyu arayacak, sonrasında ise indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Ayrıca indirmek istemediğiniz film veya videoları yine VidMasta programı ile izleyebilirsiniz.

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>