Skype İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:skype 5.1 indir gezginler,skype türkçe indir,skype kaydol,skype 3.8 indir gezginler,skype 3.6 indir gezginler,skype download,skype üye ol,skype indir gezginler son sürüm

Tüm Dünya ile Bedava Sesli ve Görüntülü Görüşme Yapın

Skype, dünyanın her yerindeki Skype kullanıcıları ile ücretsiz olarak sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı ya da anlık mesajlaşmanızı sağlayan bir program. Skype ile aynı zamanda internet bağlantısı ve Skype hesabı olmayan kişileri uygun fiyat tarifeleriyle sabit ve cep telefonlarına arama yapmanızı ya da aynı koşullarda SMS göndermenizi de sağlar. Tablet bilgisayarlardan akıllı televizyonlara kadar birçok platformu destekleyen Skype programı her geçen gün aktif kullanıcı sayısını artırmaktadır.

Skype’tan Skype’a
Dünyanın neresinde olursa olsun, Skype’taki herkesle ücretsiz konuşun!

Telefonlar ve cep telefonları
Tüm dünyadaki cep telefonları ve sabit hatlara, Skype Kontörü ile çok uygun fiyatlara ya da abonelikle daha da ucuza çağrı yapın.

Konferans çağrısı
İster ofislerinden ister cep telefonlarından, iş irtibatlarınızı ve meslektaşlarınızı tek bir çağrıda bir araya getirin.

Skype To Go numarası
Skype’ta oturum açmak zorunda kalmadan cep telefonunuz veya sabit hattınızdan düşük maliyetli uluslararası çağrılar yapın.

Çevrimiçi numara (Ücretli ve Bazı Ülkelerde Geçerli)
Bir Çevrimiçi Numara herkesin cep telefonlarından veya sabit hatlarından çağrı yapabildiği ve nerede olursanız olun Skype üzerinden cevap verebildiğiniz bir numaradır.

Sesli mesaj
Bir Skype çağrısına cevap veremediğinizde, bırakın sesli mesaj not alsın.

Çağrı yönlendirme (Ücretli ve Bazı Ülkelerde Geçerli)
Skype’ta çevrimiçi değil misiniz? Gelen Skype çağrılarını cep telefonu veya sabit hatta yönlendirerek cevaplayın.

Arayan Kimliği (Bazı Ülkelerde Geçerli)
Çağrı yaptığınızda, cep telefonu veya Skype numaranızı (aynı zamanda Çevrimiçi Numara olarak da bilinir) görüntüleyin böylece insanlar çağrı yapanın siz olduğunu anlarlar.

Çağrı transferi

Bir Skype çağrısını Skype’taki herhangi başka birine ya da harika tarifelerle, herhangi bir yerdeki herhangi bir telefona ücretsiz olarak aktarın.

Görüntülü görüşme
Skype’ın en son sürümü görüntülü görüşme için en net, en parlak ve en canlı kaliteyi ve Yüksek Tanım özelliğini sunuyor.

Grup görüntülü görüşme
Dünyanın her yerinden paylaşın, kutlama yapın ve işbirliğine girin. Grup görüntülü görüşme üzerinden yapabileceğiniz pek çok şey var. (Görüşmedeki en az bir kişide Skype Premium aboneliği ya da Skype Manager’dan gelen bir grup görüntülü görüşme aboneliği bulunmalıdır.)

Ekran paylaşımı
Tam olarak ne demek istediğinizi insanlara gösterin Çağrı yaparken sunumlarınızı ekran paylaşımı üzerinden gösterin ve kontrolü elinize alın, fotoğrafları göndermek zorunda kalmadan arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin.

Anlık mesajlaşma
Arkadaşlarınızla Cumartesi gecesi planları yapın, ailenizden haberdar olun veya bir iş arkadaşınızla ortak çalışın. Hepsi anlık mesajlaşma ile ücretsizdir.

Dosya gönderme
Herhangi bir boyuttaki belgeleri, fotoğrafları ya da sunumları Ücretslz gönderin.

SMS
Cep telefonlarına SMS göndermek için Skype’ı kullanın. Yurt dışına SMS gönderdiğinizde hızlı, basit ve özellikle uygun fiyatlıdır.

Facebook
Skype ve Facebook iletişimi her zamankinden daha kolay sürdürebilmek için bir araya geldi. Doğrudan Skype’tan tüm Facebook arkadaşlarınıza görüntülü
çağrı yapın.

 • Facebook duvarınızı doğrudan Skype’tan görün
 • Facebook durumunuzu güncelleyin
 • ‘Beğen’ düğmesine tıklayın veya arkadaşınızın durumuna yorum girin
 • Facebook arkadaşlarınıza doğrudan cep telefonu veya sabit hatlarından çağrı yapın
 • Facebook arkadaşlarınızı Skype kişi listesinden görün
 • Facebook arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda görün
 • Facebook arkadaşlarınızla doğruca Skype’tan anlık mesajlaşın

Skype WiFi
1 milyondan fazla WiFi noktasından çevrimiçi olun ve Skype Kontörü ile yalnızca çevrimiçi geçirdiğiniz süre kadar ödeyin.

Skype, kullanıcılarına birçok kolaylık sunan bileşik bir iletişim programıdır. Kişi listenize eklediğiniz arkadaşlarınızla ister anlık yazışabilir, isterseniz kameranız ve mikrofonunuz sayesinde görüntülü ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Belirli kişiselleştirmelerle programı kendinize özel hale getirebilir, kendi görüntü resminizi, uyarı seslerinizi oluşturabilirsiniz.
Kredi kartınızla alacağınız dakikalarla programın arama özelliğini kullanarak yurtiçi ve yurtdışı bütün telefonlarla doya doya konuşabilirsiniz. Ayrıca ufak ve basit işlemler sonucu oluşturacağınız numaraya yerel telefonlardan çağrı alabilir, dünyanın    neresinde olursanız olun sınırsız görüşmeler yapabilirsiniz.

Ses ve görüntü kalitesi yadsınamayacak kadar iyi olan bu program, Türkçe dil seçeneğiyle birlikte ile sunduğu kolaylıklar ve kullanımda sağladığı güvenlik sayesinde benzer programların üstünde bir performans gösteriyor.

Skype, diğer Skype kullanıcılarını aramanızı ve konuşmanızı, video görüşmeleri yapmanızı ve çok daha fazlasını sağlayan popüler, kullanımı kolay ve güvenilir bir VOIP (Voice over Internet Protocol – İnternet Protokolü Üzerinden Ses) programı.

Skype ile yalnızca bilgisayarınız üzerinden sesli görüşme yapmakla kalmıyor (telefon gibi, tek fark ücretsiz olması), aynı zamanda SkypeOut hizmetini kullanarak ve Skype kredileriyle ödeyerek gerçek telefon görüşmelerini de çok daha ucuza yapabiliyorsunuz. Skype, sesli görüşmelerin yanı sıra standart IM işlevlerini de içeriyor (yazılı görüşmeler, ifadeler, kullanıcı avatarları vs.) ve grup video görüşmeleri yapmanıza da olanak tanıyor.

 

Geliştirilmiş video arayüzü

Bu video görüşmeleri, Skype’ın son sürümünün asıl odak noktası. Programın arayüzü, video konferansları düşünülerek tamamen yeniden tasarlanmış. Bu da, görüşmeleri yönetmek için videonun yazılı sohbet, kişi listesi ve araç çubuğuna tamamen sığmasını sağlamak üzere arayüzün genişletilmiş olması demek. Yeni arayüz siz görüşme yaptığınızda değişiyor ve tüm dağınıklık gidiyor; böylece yalnız video görüntülerini ve denetimlerini görüyorsunuz. Grup videosu bu sürümde de halen test aşamasında, ve oldukça da iyi.

Testimiz sırasında ses kalitesi oldukça yüksek ve netti. Video zaman zaman piksel biçiminde görüntülendi ama bu üstesinden gelemediğimiz bir şey değildi. Ayrıca hoş bir ayrıntı da vardı; bu da görüştüğünüz kişinin videosuna eklenmiş kendi video görüntünüz ve kendi resminizin ekran görüntüsünü alma seçeneğiydi.

 

Facebook entegrasyonu

Diğer bir büyük gelişme de Facebook entegrasyonu. Bu oldukça önemli bir gelişme, çünkü size uygulamada haber beslemeleri sunmakla kalmıyor (bunu herkes yapabilir), kişi bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlarınız için arama ve sms düğmeleri ekleyebiliyorsunuz. Skype dakikaları satın aldıysanız, Facebook arkadaşlarınızı arayabiliyorsunuz ve Skype oturumu açmışlarsa onları ücretsiz olarak da arayabiliyorsunuz. En iyi yeni özelliklerden biri de otomatik çağrı kurtarma; görüşmeden düştüğünüzde görüşme duraklatılıyor. Yeniden başlatmak ise gerçekten kolay.

Skype 5 daha çok video görüşmelerine odaklanan komple bir arayüz yenilemesinden geçmiş ve uygulamaya, çevrimiçi iletişimleriniz için kullanışlı geliştirmeler de eklenmiş.

Artıları

 • Kullanımı kolay
 • Şık video görüşme modu
 • Tüm görüşmelerinizin kaydını tutar
 • Sohbet deneyiminizi geliştirmek için sayısız özellik
 • Sesli görüşmelerde harika ses kalitesi
 • Hedef videoda katıştırılmış yerel video desteği

http://download.skype.com/bb0132fb8faa3e9a9c45556fec34fb7c/partner/60/SkypeSetupFull.exe

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>