Skype 2014 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Skype 2014 İndir 

Bilgisayarınızda sesli ve görüntülü konuşmak için Skype tam size göre bir program.Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde sevdiklerinizle rahatlıkla görüntülü olarak konuşabilirsiniz.Skype bir telefonda olması gereken bütün özellikleri bünyesinde barındırır.Ses kalitesi tamamen nettir.Skype’nin en büyük özelliklerinden biri de birden fazla arakadaşınla aynı anda görüntülü olarak konuşabilirsiniz.

Sesli chat odalar�

Ayrıca sadece Windows üzerinde çalışmaz . Skype, doğal bir görünüm ile , Mac OS X , Linux ve Pocket PC kullanarak PDA’lar için de ve her platformda çalışır.

Güvenlik konusunda da kullanıcılara birçok seçenek sunan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca ayarlanabilecek olan özelleştirme seçenekleri sayesinde kişisel gizliliği de korumaktadır.

Sonuç olarak Skype, arkadaşlarıyla sürekli olarak iletişim halinde olmak isteyen, aynı zamanda onlarla görüntülü ve sesli olarak konuşmak isteyen tüm kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ve ihtiyaç duyacağı bir programdır.

Skype’nin Öne Çıkan Bazı Özellikleri:

  1. Ücretsiz olarak konuşma imkanı
  2. Güvenli oluşu
  3. Ses ve görüntü kalitesinin oldukça yüksek olması
  4. Grup sohbeti yapma özelliği

images

Sponsorlu Bağlantılar

1 yorum

  1. mehmet

    19 Ocak 2014 at 21:54

    insanı insanyapan edeptir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>