Pes 2006 İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:Pes oyun, Pes Futbol, PES Pro Evolution Soccer, Pes 2012, Pes Download, Pes 2012 İndir

PES Pro Evolution Soccer 2011 Ekran Görüntüsü

Pro Evolution Soccer 6 oynanabilirlik seviyesinde devrim yaratmış oyunlardan biridir.Bugün oynadığımız modern PES oyunlarının temelini oluşturmuştur da diyebiliriz. Pes 2006 Full ve Tek Link indirebileceğiniz linklere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Oyun sorunsuz ve Full olarak oynanabilir ve Crack içinde gelmektedir.

Pro Evolution Soccer 6 Kurulum

PES 6′yı indirip rardan çıkartın
Setup.bat’ı çalıştırıp kurulumu tamamlayın
Ardından Fix.bat’ı çalıştırın
Artık PES 6′yı oynayabilirsiniz.

Pro Evolution Soccer – Pes 6
Doğukan tarafından 2013-08-12 tarihinde eklendi.

Pro Evolution Soccer 6, konami, hem görsel, hem de oynanış olarak ikisi gerçekten birbirlerinden ayrılıyorlar ve pes 6 çok farklı bir oyunmuş gibi çıkıyor karşımıza.

Pes 6’da birçok şey değişmiş ve we 10 oynadığınızı hissetmiyorsunuz, belki de konami bu benzeşmeyi ortadan kaldırabilmek için değişikliklere gitmiş.

PES Pro Evolution Soccer oyununun beklenen demosu. PES 2011 demoda Barcelona – Bayern Münih; Chivas de Guadalajara – SC Internacional takımları arasında maç yapabiliyorsunuz. Pes 2011 deki en büyük yenilik ise Türkçe olarak gelmesi. PES 2011 demoda online maç yapamıyorsunuz ve spiker konuşması da yer almıyor.

http://turbobit.net/reiutkiyes1q.html

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>