iTools İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:itools iphone,itools türkçe,itools for mac,itools nedir,itools kullanımı,itools nasıl kullanılır,itools 2014,itools türkçe indir

iTools Ekran Görüntüsü

iTools, iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch cihaz sahipleri için hazırlanan başarılı bir iTunes alternatifidir. iOS cihazlarınız üzerindeki tüm dosyalarıbızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan program, bilgisayarınız ve iOS cihazlarınız arasında senkronizasyon işlemini sağlar.

Android cihazlar üzerinde olduğu gibi bilgisayarınız üzerinden iPhone, iPad ve iPod Touch’ınıza dosya aktaramı yapabileceğiniz gibi, aynı işlemin tersini yani iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinden de bilgisayarınıza dosya transferi yapabilirsiniz.

Tüm iOS sürümleriyle uyumlu olarak çalışan program, kullanıcılara uygulama yükleme konusunda da farklı bir deneyim sunmayı başarıyor. iOS cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğraflarınızı varsayılan fotoğraf görüntüleme programınız yardımıyla görüntülemenize olanak sağlayan iTools, sahip olduğu farklı kullanıcı arayüzleri sayesinde de kullanıcıları tek düzelikten kurtarıyor.

Her ne kadar programı kullanabilmek için PC’niz üzerinde iTunes programının kurulu olması gerekse de iTunes’a göre çok daha basit ve kolay bir kullanım sunan iTools birçok kullanıcı için şimdiden iTunes’un yerini almış durumda.

Tüm bunların dışında iTools ile cihazınız üzerinde yer alan kısa mesajları görüntüleyebilir ve isterseniz hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Program ayrıca bilgisayarınız üzerinden doğrudan kısa mesaj göndermenize de olanak tanımaktadır.

iPad, iPhone, iPod için Kolay Dosya Yönetimi ve Senkronizasyonu

iPhone, iPad, iPod kullanıcıları için hazırlanmış olan iTools programında iTunes‘un yaptığı birçok şeyi daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

iTools, hızlı resim, müzik, iletişim bilgisi ekleme-silme, uygulama yönetimi (yükleme-kaldırma-yedekleme), telefondaki medya dosyalarını içe-dışa aktarma, mesaj ve takvim yönetimi, gibi bir çok özelliği barındırır.

Önemli Notlar: iTunes kurulu olmalı.

Genel anlamda özelliklerine şöyle bir göz atarsak:

– Program iPhone 1,3G,3GS,4,4S iPad 1,2 iPod touch 1,2,3,4 ve diğerlerini sorunsuz bir şekilde desteklemekte.

– Tüm IOS işletim sistemleri ile uyumlu.

– Jailbreak yapılmış yada yapılmamış cihazlar ile çalışabilmekte.

– Tüm uygulamalarınızı yönetebilir.

– Video ,müzik ve resim dosyası gibi tüm medya dosyalarınızı yönetebilir.

– Video dosyalarınızı MP4 formatına, MP3 dosyalarınızı M4r formatına cevirebilir.

– Şarkı listesi editörleme,kişisel bilgilerinizi ve geçmişiniz tam olarak yönetme,Favori listesi oluşturma

– PC üzerinden SMS gönderme.

Ve daha bir çok işlemi rahatlıkla ve karmaşa içine girmeden yapabileceğiniz IOS uyumlu cihazlar ile çok uyumlu çalışan bir program olarak karşımıza çıkmıştır.

iTools Windows 98 ve sonrasında yayınlanmış olan bütün windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması sayesinde hemen her kullanıcıya hitap ediyor diyebiliriz. ayrıca Türkçe dil desteği olması da programın tercih nedenleri arasında yer alabilir.

Tüm bu üstün özellikleri kullanıcı dostu arayüzü ve genel hatları ile rahat bir kullanım için tasarlanmış bu program kesinlikle kullanılmaya değer diyoruz.

Tools Beta (mac) İndir

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>