Hypercam 3 indir gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:hypercam indir,hypercam türkçe yama indir,hypercam 3 indir,hypercam indir gezginler,hypercam gezginler download,hypercam nasıl kullanılır,video çekme programı,tamindir hypercam

HyperCam Ekran Görüntüsü

HyperCam, ekranınızın belirli kısmında ya da tamamında yaptığınız işlemleri video olarak kaydedebilmenizi sağlayan ücretsiz bir program. AVI olarak kaydedebildiğiniz videolara bilgi notu, ekran yazısı, ses ilave edebilirsiniz ve video kalite ayarlarını ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz.

Ekranda yaptığınız her aktiviteyi yakalayan HyperCam ile AVI formatında videolar çekebilceksiniz. Ekran videolarını tanıtımlar, sunumlar ya da belki eğlence için kullanabilirsiniz. Pratik bir kullanımı olan HyperCam ekranının tamamını ya da belirlediğiniz bölgeyi ses ile beraber kaydedebilir.

HyperCam ile kaydettiğiniz ekran videosuna notlar, ses kaydı ve metinler ekleyerek kusursuz sunum videoları hazırlamak mümkün. Bilgisayarınızda yüklü codec bileşenleriyle yapmış olduğunuz video kaydını yüksek oranda sıkıştırabilirsiniz. Bu şekilde boyut sorununu da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Ekranda ne yapıyorsanız her hareketinizi yakalayan HyperCam, ile AVI formatında videolar oluşturabilirsiniz. tanıtımlarda, sunumlarda veya eğlenceli herhangi bir durum bulduğunuzda video olarak kullanabilirsiniz. Pratik kullanıma sahip  olan HyperCam, ekranın hepsini veya bir bölümünü ses ile birlikte kaydeder.

Kaydettiğiniz ekran videosunda, üzerine notlar, sesler veya metinler ekleyerek daha da ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü codec bileşenine sahip ise kaydınızı yüksekderecede sıkıştırabilirsiniz. Bu şekilde ebat sorunu ortadan kalkar.

HyperCam 2.28.01 (32-bit) İndir

HyperCam 2.28.01 (64-bit) İndir

http://www.hyperionics.com/downloads/HS7Setup.exe

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>