Gta Kurtlar Vadisi İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:ücertsiz gezginlerden indir,indir gezginlerden,full indir gezginler,türkçe gezginler indir,gezginler son sürüm,tam indir gta

GTA Kurtlar Vadisi İndir

Grand Theft Auto : Vice City oyunu için Kurtlar Vadisi modu

Grand Theft Auto serisinin eski ve en beğenilen versiyonu olan GTA : Vice City için hazırlanmış güzel bir eklenti. Türkiye’deki en beğenilen dizilerden bir tanesi olan Kurtlar Vadisi’ni artık bilgisayarınızda oynayabileceksiniz. GTA : Vice City eklentisi olarak bilgisayarınıza yükleyeceğiniz Kurtlar Vadisi modu içerisinde oyuna yeni arabalar, binalar ve karakterler getiriyor. Ayrıca Ses efektlerinde de değşiklik sağlayan eklenti Kurtlar Vadisi dizisindeki senaryoya yansıtılmış. Kurtlar Vadisi modu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için daha önce GTA Vice City’nin bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor. Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra Zip dosyasındaki dosyayı çalıştırıp kolayca bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi için geliştirilmiş GTA yamasını indirerek KVP GTA oynamanın doruklarına çıkın..

Günümüzde bilgisayar oyunları sektörü oldukça ilerlemektedir. Hatta bilgisayar olanları diğer alanlara da kayarak telefonumuzda, tabletimizde veya PS3’ümüzde de yer almaktadır. Hızla gelişen oyun sektörüne ek olarak oyunlarımız da gelişim göstermektedir. Geçmişten günümüze kadar bir çok oyun hızla değişime uğrayarak en iyi şekilde bizlere sunulmaktadır. Uzun süreden beri gerek ülkemizde gerekse de dünyamızda en çok oynanan oyunlardan biri de GTA seridir.

Grand Theft Auto (GTA) serisi, dünyanın dört yanında oynanarak, keyifli zamanların geçirilmesini sağlamaktadır. Bize büyük bir dünya sağlayan GTA ile her geçen yıl yeni oyunlarının daha da geliştiğini görmekteyiz. İlk olarak 2 boyutlu oyunları ile başarı sağlayan GTA, daha sonra GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA 4 ve GTA Liberty City oyunları ile dünyanın en iyi oyunlarından biri haline geldi.

Ülkemizde de en çok oynanan oyunlardan biri olan GTA, bir çok yama paketi ile en iyi olacak şekilde sunulmaktadır. GTA Türk ve GTA Kurtlar Vadisi bunlardan biridir. 10. Yılını kutlayan ülkemizin en çok bölüme sahip dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi üzerine oluşturulan bu oyun ile, bir çok grafik de diziye uygun hale getirilmiş. Kurtlar Vadisi atmosferini GTA serisinde rahatlıkla yaşayabilmekteyiz.

Siz de Kurtlar Vadisi’nin vazgeçilmez hayranlarından birisi iseniz GTA Kurtlar Vadisi indirerek bu hayranlığınızı daha da arttırabilirsiniz. GTA Kurtlar Vadisi, oyunculara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Grand Theft Auto serisinin eski ve en beğenilen versiyonu olan GTA : Vice City için hazırlanmış güzel bir eklenti. Türkiye’deki en beğenilen dizilerden bir tanesi olan Kurtlar Vadisi’ni artık bilgisayarınızda oynayabileceksiniz. GTA : Vice City eklentisi olarak bilgisayarınıza yükleyeceğiniz Kurtlar Vadisi modu içerisinde oyuna yeni arabalar, binalar ve karakterler getiriyor. Ayrıca Ses efektlerinde de değişiklik sağlayan eklenti Kurtlar Vadisi dizisindeki senaryoya yansıtılmış. Kurtlar Vadisi modu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için daha önce GTA Vice City’nin bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor. Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra Zip dosyasındaki dosyayı çalıştırıp kolayca bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

http://www.yasalindir.com/downloader/example/indir.php?id=28187

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>