Google Chrome için Yandex Eklentisi İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:google chrome,yandex,yandex gezginlerden indir,google chrome yandex,yandex eklentisi indir

Google Chrome için Yandex Eklentisi

Yandex Türkiye’de faaliyetlerine başladığından beri panorama ve şehir trafik haritalarından tutun da oyunlarahaberlerearama motoruna ve diğer hizmetlere kadar pek çok eksikliği hissedilen özelliği devreye soktu.

Sizin de seveceğinize inandığım Yandex uygulamaları arasında Google Chrome internet tarayıcısı için hazırlanan Yandex açılış sayfası yer alıyor ve içerisinde gelen özellikler internetteki bir günümüzü oldukça kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış.

Bunlara kısaca değinecek olursak;

Yandex açılış sayfası üzerinden Twitter ve Facebook hesaplarınızı kolayca takip edebiliyor ve tek tıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Böylece mevcut sayfalarınız kapanmadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

En çok kullandığınız web sitelerine tek tıkla ulaşabiliyor ve günlük işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca içerisinde yer alan Yandex arama motoru, Yandex.Haritalar, Yandex.Haberler, Yandex.Görsel ve Yandex.Mail hizmetlerine kolay erişim imkanıyla ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse her şeye bu eklenti üzerinden erişebilirsiniz.

Dilerseniz Yandex Görsel Favoriler sayfasına 48 adede kadar favorilerinizi ekleyerek Google Chrome’un 8 adetlik sınırlamasından kurtulabilirsiniz.

Google Chrome için Yandex Eklentisi chrome tarayıcınıza ek yandex arama motorunun görsel içerik menüsünü ekleyerek çok iyi bir görsele sahip yandex harita, mail, resim, arama içeriklerine bakmanıza olanak sağlar.
Uygulamalar içerisinde Twitter ve Facebook hesaparı yer almaktadır. Bu sayede mevcut olan sayfalarınız kapanmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Google Chrome açılış favori limitini yükseltmenize olanak sağlamaktadır.

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>