d3dx9_43.dll İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:d3dx9_43.dll  gezginler,d3dx9_41.dll indir,d3dx9_43.dll indir windows 7,assassin’s creed revelations d3dx9_43.dll indir,d3dx9_43.dll indir windows 8,xınput1_3.dll indir,d3dx10_43.dll indir,d3dx9_43.dll nereye atıcaz

Oyun veya program yüklerken sık karşılaştığımız hatalardan biri de d3dx9_43.dll hatasıdır. Bu hatayı çözmek için burada bulunan dosyayı indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyayı zip’ten çıkararak C:WindowsSystem32 klasörünün içine atın. Eğer 64 bit işletim sistemi kullanıyorsanız ayrıca C:WindowsSysWOW64 klasörüne de dosyanın bir kopyasını atın. Daha önce bulunan dosya varsa onların üstüne yapıştırın. Ama orijinallerin yedeğini de muhakkak alın.

Eğer probleminiz hala sürüyorsa:

Windows Başlat menüsüne Çalıştır yazın. Açılan yere CMD yazın ve enter tuşuna basın. Sonrasında açılan siyah ekrana regvsr32 dxdx9_43.dll yazarak enter tuşuna basarsanız sorununuz hallolmuş olacaktır.

d3dx9_43.dll bir sistem dosyası olup eğer sisteminizde bu dosya yoksa oyun yüklerken yada başka bir bileşeni çalıştırmak istediğinizde dosyanın olmadığı hatasını alırsınız. Eğer d3dx9_43.dll hatası almak istemiyorsanız dosyayı indirdikten sonra zip klasöründen çıkarın ve d3dx9_43.dll adlı dosyayı C:\Windows\System32 klasörünün içine kopyalayın eğer bu klasörde bu dosyanın aynısı varsa öncelikle dosyayı kopyalayıp yedekleyin ve daha sonra üstüne yazın çıkabilecek herhangi bir sorunda eski dosyanızı tekrar eski yerine yükleyin.

Oyun severlerin kabus dolu dll hatalarından birisi de d3dx9_43.dll hatasıdır. Eğer bu hatayı siz de oyun açılışlarında alıyorsanız hemen çözüme geçelim.

Sonrasında indirdiğiniz dosyayı .zip (sıkıştırılmış dosya)dan çıkarıp;

a.  32 bit işlemci kullanıyorsanız C:WindowsSystem32 klasörüne

b. 64 bit işlemci kullanıyorsanız C:WindowsSysWOW64 klasörüne kopyalayın

c. Yukarıdaki işlemleri denedim ama hala çalıştıramadım diyorsan Windows–>Başlattaki “Program ve Dosyaları Ara” yazan yere cmd yazın ve ENTER a basın–>Açılan MS Dos ekranına regvsr32 dxdx9_43.dll yazın.

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>