Cheat Engine 6 1 İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:cheat engine 5.6 indir gezginler download,cheat engine 5.6 indir bedava,cheat engine 5.6 indir gezginler,cheat engine 1.6 indir,cheat engine 5 6 1 indir gezginler,cheat engine 5.6 kullanımı,cheat engine 5.6 1 tam indir,cheat engine 5.6 download free

Cheat Engine Ekran Görüntüsü

Cheat Engine, veritabanında bulunan oyunlar için bazı hileleri uygulamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Çalışan uygulamaları tarayarak size hile uygulayabilme imkanı sağlıyor. Acemi kullanıcıların programın başında yer alan tutorial’ı incelemeleri tavsiye olunur.

Cheat Engine 6.1 programı ile birçok oyunda hile yapabileceğiniz mucizelerin adıdır. Bu program sayesinde birçok oyunda hile yapabiliyorsunuz. Online oyunlarda bile kullanılabilmektedir. Genellikle facebook oyunlarında kullanılmaktadır.Ancak singleplayer oyunlarda da bir hayli kullanımı mevcuttur.

 

Bu programın nasıl çalıştırıldığını ve nasıl bir mantıkla çalıştırıldığını öncelikle öğrenmeniz gerekiyor. Yoksa hileleri nasıl yapabileceğinizi anlamazsınız. Sizlere CheAt EngiNe 6.1 indirdikten sonra nasıl hile yapabileceğinize dair örnek bir videoyu da konu altında veriyorum.

Böylelikle programın kullanım mantığını anlayabilir ve Oynadığınız oyunda hile yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkten Cheat Engine 6.1 i indirebilirsiniz. Ayrıca videoyu kesinlikle izleyin tabi eğer kullanımını bilmiyorsanız. Hepinize iyi oyunlar dilerim bizi takipte kalın.

Cheat Engine, veritabanında bulunan oyunlar için bazı hileleri uygulamanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama. Çalışan uygulamaları tarayarak size hile uygulayabilme imkanı sağlıyor. Acemi kullanıcıların programın başında yer alan tutorial’ı incelemeleri tavsiye olunur.

Cheat Engine, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel bir oyun hile programıdır. Windows işletim sistemi altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yapmanıza olanak sağlayan Cheat Engine ile oyunların zorluk ayarlarına doğrudan müdahale edebilirsiniz.

Örneğin oynadığınız oyunlar artık size kolay gelmeye başladıysa ve 100 can puanı size çok geliyorsa, kendinizi denemek adına can puanlarınızı düşürebilir veya bunun tam tersini yaparak oyunu daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Cheat Engine içerisinde yer alan kullanışlı araçlar yardımıyla popüler tarayıcı oyunları üzerinde bile hile yapmak mümkün. Hatta oyunlar üzerinde gördüğünüz hataları bile bu profesyonel hile programı yardımıyla düzeltebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan memory scanner özelliği sayesinde seçmiş olduğunuz oyun üzerinde hangi ayarları değiştirebileceğinizle ilgili karşınıza gelen liste üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde hata ayıklama (debugger), çevirici (assembler), ters çevirici (dissambler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, Direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve çok daha fazla araç bir arada yer almaktadır.

Oyunlar üzerinde profesyonel olarak hile yapmanıza olanak sağlayacak olan bu başarılı yazılımı tüm oyun severlerin bir kez de olsa mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek üçüncü parti yazılım tekliflerine dikkat ediniz.

Cheat Engine 6.3 İndir

Cheat Engine 6.2

Cheat Engine 6.1

Cheat Engine 6.0

Cheat Engine 5.6.1

http://cheatengine.org/download/CheatEngine61.exe

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>