Bearshare İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:bearshare son sürüm indir,bearshare yükle,bearshare program,bedava bearshare,bearshare kullanımı,bearshare full,bearshare pro,bearshare forum

http://gezginlergezginler.com/wp-content/uploads/2013/10/BearShare-10-yan3.png

Dosya Paylaşımının artık yeni bir anlamı var:

 • Paylaş, Keşfet ve video ve müzik, şarkı, mp3 indir
 • Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müziklerini görüntüle.
 • Beraberce aynı müziği dinlerken, diğer kullanıcılara anlık ileti gönderin.
 • BearShare, yüzlerce MP3 çaları desteklemektedir.

Bearshare, telif hakkı olan ve ücretsiz parçaları beraber içermektedir. Telif hakkı bulunan parçalar, altın bir dosya gösterimi ile belirtilmişlerdir ve üyelik hizmetiyle sınırsız şekilde veya her bir yükleme için 0.99 $ ödenerek erişilebilir. Aktif bir üyeliğiniz olduğu sürece, 15 milyondan fazla parçaya sınırsız erişiminiz olacaktır.

Önemli Notlar: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.

BearShare 10 Daha Hızlı Daha Güvenli

BearShare müzik, video, resim, doküman araması ve indirmesi yapabilen en iyi programdır. Milyonlarca içerikten istediğinizi indirebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yenilenen sürümüyle kullanıcılarına daha hızlı indirme yapabilme imkânı sunan bu programı kullanarak dilerseniz şarkıları satın alabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızda bulunan içerikleri de bu program sayesinde başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

http://gezginlergezginler.com/wp-content/uploads/2013/10/BearShare-10-yan3.png

Virüsten tamamen temizlenmiş, güvenilir içeriklere ulaşmanın kolaylığını yaşarken, programın ağını kullanarak oluşturduğunuz arkadaş listenizdekilerle anlık yazışmalar, görüntülü/sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Yine kendi profilinizi kendi zevkinize göre oluşturabilir, diğer kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir, yeni yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Güvenli içeriğin altını çizerek bahsettiğimiz bu programda çocuklarınızın ulaşmamasını istediğiniz içeriklere kısıtlama getirebilirsiniz.

Arayüzü istediğiniz gibi değiştirip, kişiselleştirmelerle size özel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Kolay ve hızlı kullanımı sayesinde çoğunlukla müzikseverler olmak üzere bu program herkese hitap ediyor.

http://programinndir.net/wp-content/uploads/2013/05/BearShare-10-yan.jpg

Bearshare, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta olan başarılı bir müzik indirme ve dosya paylaşım programıdır. 20 milyondan fazla videoyu ve müziği indirmenize olanak sağlayan program, aynı zamanda indirmeden de müzik dinlemenize olanak sağlamaktadır.

Programın en güzel yanlarından birisi de yapılan tüm paylaşımların sizin gibi diğer kullanıcılar tarafından yapılıyor olmasıdır. Bilgisayarınız üzerinde belirleyeceğiniz bir klasörü, diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve kullanıcıların belirlemiş olduğunuz klasör üzerinde yer alan dosyaları indirmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hatta Bearshare sayesinde diğer kullanıcılarla arkadaşlıklar kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. İsterseniz bir yandan sohbet ederken, bir yandan da istediğiniz her türlü dosyayı indirebilir ve aynı anda müzik dinleyebilirsiniz. Müzik indirme konusunda kullanıcılara farklı bir deneyim sunan program mutlaka denenmesi gereken yazılımlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca program içerisinde yer alan DJ ve keşfet bölümleri yardımıyla yeni şarkılara ve albümlere göz atarak ufkunuzu genişletebilirsiniz. Yeni şarkılar keşfetmek için kullanabileceğiniz bu bölümler sayesinde en yeni albümleri görüntüleyebilir, en popüler şarkıları ve şarkıcıları görebilir, hatta en popüler müzik tarzlarını ve bunlar altında yer alan parçaları görüntüleyebilirsiniz.

Müzik indirmek ve dinlemek Bearshare ile artık çok daha kolay ve eğlenceli. Sizler de Bearshare‘i hemen kullanmaya başlayarak sevdiğiniz müzikleri kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bearshare Özellikleri:

 • Şık, sade, kolay kullanımlı ve özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü
 • Tüm medya dosyalarını en hızlı şekilde indirme deneyimi
 • Anlık arama sorgusu teknolojisi
 • Ebeveyn kontrolü sayesinde istediğiniz dosyaları bloklayabilme
 • Otomatik virüs kontrolü
 • Gelişmiş özelliklere sahip medya oynatıcısı
 • Tüm Bearshare ağı üzerinde anlık arama imkanı
 • iPod ve MP3 çalarlar için destek
 • HD Video desteği
 • Kendi şarkı listenizi oluşturma

http://download.cdn.bearshare.com/cdn/r/0/BearShareSetup-r0-n.exe

images

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>